Nazywam się Dagmara Rybicka. Jestem managerem PR, dziennikarką i rzeczniczką prasową.

Specjalizuję się w Komunikacji Marketingowej. Od ponad 15 lat wykorzystuję swoje doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu strategii Komunikacji w obszarach biznesu, nieruchomości, sportu i NGO’sów.

Odpowiadam za strategie Komunikacji Wewnętrznej i Zewnętrznej, w tym reprezentuję Klientów w prasie, stacjach radiowych i telewizyjnych oraz podczas konferencji prasowych. Wspieram firmy w sytuacjach kryzysów wizerunkowych.

Jestem autorką cenionych kampanii i wydarzeń sportowych, jako sprawny copyriter skutecznie wspieram w content marketingu.

Prowadzę kampanie społeczne oraz inicjuję i promuję działania związane ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu. Pracuję szybko i skutecznie, dzięki wieloletniej współpracy z mediami, zapewniam zwiększenie widoczności marki w mediach tradycyjnych oraz online. Dzielę się wiedzą prowadząc prelekcje podczas wydarzeń związanych z biznesem. Prowadzę szkolenia z wystąpień, dzięki którym kontakt z publicznością, kamerą i mikrofonem przestaje być stresem.

W swojej pracy łączę zamiłowanie do jeździectwa, Trójmiasta i dobrej komunikacji. Od kilku lat odpowiadam za PR najważniejszej imprezy jeździeckiej w Polsce – CSIO Sopot. W moim dorobku dziennikarskim znajduje się ponad 100 rozmów z osobowościami świata sportu, biznesu i sztuki. Zawsze trafiam słowem w sedno.

MEQ GROUP tworzą specjalistyczne umiejętności pracującego ze mną Zespołu. Oparte na wiedzy, doświadczeniu i pasji do Komunikacji.

Dagmara Rybicka