Nazywam się Dagmara Rybicka. Jestem ekspertką Komunikacji Marketingowej.

Od prawie 20 lat dzielę się doświadczeniem pomagając firmom w skutecznym budowaniu marek w Polsce, Hiszpanii i we Włoszech.

Umiejętnie łączę marketing ze sprzedażą wykorzystując do tego nowoczesne technologie. Jestem twórczynią rozpoznawalnych kampanii wizerunkowych i działań na rzecz CSR, autorką specjalistycznych publikacji, doświadczonym mówcą i trenerem. Na przestrzeni ostatnich lat z powodzeniem zażegnałam głośne kryzysy wizerunkowe. Prawie od dekady odpowiadam za marketing jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń jeździeckich na świecie – CSIO 5* Sopot współpracując ściśle z markami takimi jak Longines, Porsche, czy Grupa ORLEN. Pracuję szybko i skutecznie, dzięki wieloletnim relacjom z mediami zapewniam zwiększenie widoczności marki w kanałach tradycyjnych oraz online. W portfolio dziennikarskim mam ponad 150 rozmów z osobowościami biznesu, polityki, ekonomii, kultury i sztuki publikowanych na łamach poczytnych tytułów.

Należę do wąskiego grona ekspertek, które biegle poruszają się w obszarach TSL, przemysłu, nieruchomości komercyjnych, jak również sportu i NGO’sów. Jestem doradcą akredytowanym przez Agencję Rozwoju Pomorza – mam 100% skuteczność w uzyskiwaniu i realizacji grantów na strategiczne usługi doradcze, którą potwierdza grono zadowolonych klientów w poszczególnych edycjach projektu Spektrum i Impuls.

Założona przeze mnie MEQ GROUP agencja komunikacji marketingowej jest ceniona za profesjonalizm i specjalistyczne umiejętności Zespołu.

Prywatnie i zawodowo jestem  optymistką uwielbiającą ludzi, która z pasji do marketingu zawsze trafia słowem w sedno.

Wyzwania przekuwam w kolejne projekty. To moje koło zamachowe i największa motywacja. Cenię sobie kreatywny styl pracy w równowadze, który tworzy przestrzeń do czasu spędzanego z najbliższymi i największej pasji, jaką są konie przeplatane crossfitem.