Wprowadzenie ARRELSA pierwszej w Europie aplikacji umożliwiającej pomoc osobom w kryzysie bezdomności.

Kampania „Klikasz w wirtualu, pomagasz w realu”.

– W listopadzie 2020 roku w ramach kampanii „Klikasz w wirtualu, pomagasz w realu” promowaliśmy prostą w obsłudze aplikację ARRELS, która faktycznie zmieniła sposób myślenia gdańszczan i zachęciła ich by reagowali – zaznacza Dagmara Rybicka, która tłumaczy, że tylko w ciągu pierwszych 2 tygodni działania „apki”, dzięki sygnałom mieszkańców miasta udało się pomóc aż 26 osobom.
Dziennik Bałtycki

STAR CHALLENGE

Areną Star Challenge – pierwszego w Polsce Północnej wyścigu po schodach będzie najwyższy w regionie budynek Olivia Star. Zawodnicy podejmą wyzwanie pokonania 34 pięter o łącznej liczbie 723 schodów.
– Celem wyścigu Star Challenge jest pomoc. Każdy, kto stanie na starcie i pokona poszczególne piętro Olivia Star wesprze tym samym podopiecznych Ośrodka Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka Niewidomego i Niedowidzącego w Sobieszewie. Uzyskana kwota pozwoli na wyrównanie szans edukacyjnych dzieci będących pod opieką placówki – tłumaczy Dagmara Rybicka Communication Manager Olivia Business Centre.
Interia

PR MANAGER

Świat zdominowany przez pandemię pragnie na nowo wziąć głęboki oddech. Społeczna odpowiedzialność biznesu zostaje wystawiona na wielką próbę jak nigdy wcześniej. To zmusza współczesny CSR do zmiany oblicza – teraz to sport wydaje się być czarnym koniem, na którego najbezpieczniej postawić. Dlaczego tak się dzieje?
PR Manager

BFI

– Już w chwili rozpoczęcia działalności w 2011 roku w branży biopaliw zakładaliśmy zrównoważony rozwój spółki. Przez te lata budowaliśmy portfel usług i kierunków, co sprawiło, że szeroka i kompleksowa oferta pozycjonuje BFI na czele firm zajmujących się transportem i spedycją drogową. Dziś stawiając następny krok proponujemy współpracę kolejnym przewoźnikom – informuje Dagmara Rybicka BFI.
BFI

Sopot Tenis Club

– Zarząd STK wyczerpał wszelkie możliwości prawne zmierzające do szybkiego przywrócenia terenu prawnemu dzierżawcy. Podjęte przez prokuraturę postępowanie, niestety wymaga czasu. Nie otrzymaliśmy oczekiwanej pomocy od Policji. Walczyliśmy o zorganizowanie turnieju do ostatniej chwili, dzisiaj wiemy, że w tym roku nie będzie to możliwe – informuje Rybicka.
Trojmiasto.pl

Sopocki Port Zdrowia

Dwa baseny wypełnione solanką ze zdroju św. Wojciecha, kriokomora, pijalnia wód solankowych i bieżnie wodne znajdą się w Sopockim Porcie Zdrowia. Inwestycja będzie kosztować ponad 13 mln zł.
Sopocki Port Zdrowia powstanie przy plaży, na wysokości ul. Bitwy pod Płowcami 55 na działce dzierżawionej od miasta. Budynek będzie miał 1500 mkw. powierzchni.
Gazeta Wyborcza

Awantura o pralnię wspieraną przez Henkel

– Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 90 ze 100 podopiecznych, a także u siedmiu pracowników – powiedziała we wtorek rzeczniczka gdańskiego koła Towarzystwa Pomocy im. Świętego Brata Alberta Dagmara Rybicka. Wszyscy przechodzą zakażenie bezobjawowo.
TVN24

Ognisko coronavirusa

Dzisiaj na łamach portalu jednej z wrocławskich stacji radiowych pojawiła się z kolei informacja, że Towarzystwo Pomocy św. Brata Alberta zwróci pralki i proszek ofiarowane przez firmę Henkel.
Sprawdziliśmy. To nieprawda.
– Projekt z firmą Henkel będzie kontynuowany, a pralnia nie zostanie zamknięta – mówi Dagmara Rybicka, rzecznik prasowa Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta i odsyła do oficjalnego oświadczenia, w którym czytamy…
Gazeta Wrocławska

Debata „Pomorskie firmy wychodzą z pandemii”

Spotkanie rozpoczęło się debatą pt.: „Pomorskie firmy wychodzą z pandemii”, którą poprowadziła Dagmara Rybicka – przedsiębiorca, dziennikarka, menedżer PR. W dyskusji udział wzięli Borys Malinowski, PWC, Partner Merytoryczny Konkursu: Tomasz Limon, prezes Pracodawców Pomorza: Dorota Sobieniecka-Kańska, dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu oraz Magda Żekiecka-Turowska, Lider Działu Sprzedaży w firmie BFI.
Gdańsk Nasze Miasto